top of page

Anna Regina Kalk

õpetja

Oma muusikateed alustasin klassikalise kitarri õpingutega Tartu 2. muusikakoolist. Jätkasin õpinguid Haapsalu muusikakoolis, kus hakkasin huvi tundma ka rokk- ja džässmuusika vastu. Paralleeslselt muusikakooliõpingutega võtsin oma bändiga osa erinevatest festivalidest ning tegin kohvikumuusiku tööd. Pärast keskkooli lõpetamist asusin õppima Georg Otsa nimelisse Tallinna muusikakooli Mart Soo käe alla.

Olen erinevate muusikue ja bändidega üles astunud NO99 jazzklubis, Philly Joe’s, Tudengijazzil, Jazzkaarel ning loendamatutel firma- ja eraüritustel. Lisaks olen osalenud rahvusvahelisel noorte muusikute festivalil Visioon ning võtnud osa ka Helsingis toimunud festivalist Close Encounters.

Olen osalenud paljude maailma tasemega kitarristide töötubades (Wayne Krantz, Ben Monder jpt) ning saanud eratunde Teemu Viinikainenilt, Ola Bengtssonilt ja Erki Pärnojalt. Hetkel õpin Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias jazzmuusikat ning mängin lisaks muudele projektidele ka kahes bändis, kuhu kirjutan ise muusikat.

Please reload

bottom of page