top of page

MEIST

 

Taisi laululapsed on Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt kinnitatud õppekavaga huvikool, mis on tegutsenud Tallinnas 14 aastat. Meie huvikoolis õpitakse laulmist, nooditundmist ja pillimängu. Pakume mitmekülgselt arendavat huviharidust läbi loomingulise ning praktilise lähenemise. Oleme avatud uutele ideedele, mis inspireerivad meie õpilasi omandama muusikaharidust süvendatud kujul. 

 

Taisi Laululaste huvikoolis on tulumaksuseaduse kohaselt lastevanematel võimalik möödunud aasta tulust maha arvata laste eest tasutud koolituskulud.

 

MISSIOON

 

Usun, et elus on kõige olulisem leida tegevus, mis paneb hommikuti põnevusega päeva alustama. Tegevus, mille nimel oleme valmis erinevaid raskusi ületama, riske ja vastutust võtma. Tegevus, mida tehes tunneme ennast kõige rohkem iseendana. Oma tee otsimine algab juba väga varajasest lapsepõlvest ning suureks abiks leidmisel on Meie pere ja õpetajad. 

Minu süda kuulub muusikale ja olen väga tänulik enda Emale, kes juba 5aastasena mind laulutundi viis. See on põhjus, miks olen loonud laulustuudio. Soovin, et ka Teil oleks võimalus otsida ja leida ennast muusikamaailmas, siin Taisi Laululaste juures. 

-Taisi Rosenberg-

bottom of page