top of page

Ann Narva

Laul ja ukulele

Olen sündinud 1992. aastal ja olen Tallinnas sirgunud tüdruk. Minu muusikateekond algas juba väga pisikesena Ave Kumpase laululapsena, mind võib leida nii mõneltki vanemalt lastelaulude helisalvestiselt.

Olen õppinud nii klassikalist kui jazz-muusikat. Klassikalise muusika tee sai alguse Tallinna Nõmme lastemuusikakoolis, mille lõpetasin klaveri erialal. Pop-jazzi olen õppinud Jakko Maltise ning Riho Ridbecki juures, kus vahva lennu sai ka meie ansambel The Eightles. 

Erinevad kokkusattumused aga viisid mind hoopis klassikalise muusika suunas edasi ja nii lõpetasin 2014. aastal G. Otsa nimelise muusikakooli klassikalise laulu erialal Ludmilla Dombrovskaja lauluklassis ja läksin edasi õppima 2014-2017 Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiasse Helen Lepalaane lauluklassi. 

Interpreedina olen võtnud osa mitmetest muusikaprojektidest nagu nt G. Puccini ooper “Suor Angelica”, G. B. Pergolesi “Stabat Mater”, C. C. Saint-Saënsi “Oratorio de Noël”, H. Purcelli ooper “Dido ja Aeneas” jt, ja teinud ka mitmeid soolokontserte.

 

Lapsed ja muusika on olnud alati mulle südamelähedased ning seega kaasasin õpingutesse muusikapedagoogika, mis viis mu tee lisaks interpreedi elule ka õpetamise juurde. Nii olen teinud beebimuusikakooli ja olen tegev ka lasteaias muusikaõpetajana.

See siiras rõõm ja elevus, mis laste nägudelt paistab on nii nakkav ja energiast pakatav. Naudin oma tööd ja loodan igas väiksemas ja suuremas särasilmas oma entusiasmiga tekitada vähemalt sama suure muusikapisiku, mis mind ennastki on haaranud!

Please reload

bottom of page