MUMMUSTUUDIO

 

MUMMUSTUUDIOSSE ON OODATUD KÕIK MUUSIKAHUVILISED VANUSES 1.-3. ELUAASTAT! 

Väikelaste muusikatunnid toimuvad 1 kord nädalas ning kestavad 30 minutit. Oodatud on laulma ja mängima kõik väikesed mudilased koos lapsevanemaga või saatjaga.

 

Muusikatunnid on tugevalt läbi põimitud erinevate kaasahaaravate laulumängude, tantsude, tegevuste ja pillimängudega ning kindlad osad on alati korduvad. Samuti on tunnis ülimalt tähtis roll ka lapsevanemal, lapse vahva kaasalöömine sõltub otseselt lapsevanema eeskujust.

 

Muusikatunni eesmärk on luua turvaline ja loominguline keskkond lapsele, tekitada huvi muusika vastu ja eelkõige nautida koosolemise aega oma kõige kallima varaga.

Erinevate tegevuste käigus arenevad lapse koordinatsioon, kehatunnetus, peenmotoorika, rütmitaju, suhtlemis- ja vaatamisoskus, tähelepanu- ja keskendumisvõime, kõnekeskus ja kuulamisoskus.

 

Viisipidamise pärast ei tasu muretseda, Sinu häälel on Sinu lapse jaoks maailma kauneim kõla, mis innustab ka last ise kaasa häälitsema ja muid hääleinstrumendi põnevaid võimalusi proovima, näiteks vägev lõvi möirgamine või linnukese armas siuts.

Hooaja kestel toimub pisikestele mummudele kaks vahvat laulu-ja mängulõunat, kus saavad mikrofonidega esineda kõik, kellel selleks soovi ja julgust! Mängime, laulame, meisterdame ja jagame muljeid! Perekontserdile on oodatud kõik Mummud koos emmede, isside, vanaemade, vanaisade ja sõpradega!

2021/2022 HOOAJA TUNNIPLAAN (kliki siin)

Lisainfo ja õppemaks:

  • Pärast igat tundi on 15 minutit ühine mänguaeg laulusõprade seltsis.

  • Minimaalne osalejate arv laulurühmas on 6 mummut ning maksimaalne 12.

  •  Tunnid toimuvad 1 kord nädalas. Tundide arv õppeaastas 35 tundi. 

  • Rühmatundides osalemisel on kuutasu 35 EUR/kalendrikuu. 

  •  Õppeperiood kestab 9 kuud. Õppemaksu tasutakse regulaarse ja pideva õppetegevuse eest kogu õppeperioodi vältel. Ajutine tundides mitteosalemine ei vabasta õppemaksu tasumisest. Etteteatamisel juhendajale on võimalik rühmatund asendada teisel päeval toimuva Mudilasstuudio rühmatunniga sama kalendrikuu jooksul. Õpetaja tõttu ära jäänud tundidele asendusaja mitte leidmise korral toimub järgmise kuu arvega tasaarveldus. Suveperioodil (juuni, juuli, august) rühmatunde ei toimu ning arveid ei väljastata.

  • Kui Teie perest käib ka teine laps Meie huvikoolis, siis rakendub mõlema kuumaksele 10% soodustus. 

  • Esimene proovitund on TASUTA. Proovitunnis osalemiseks saada Meile sooviavaldus lapse nime, vanuse ja tunniajaga aadressil taisilaululapsed@gmail.com

  • Taisi Laululaste huvikoolis on tulumaksuseaduse kohaselt lastevanematel võimalik möödunud aasta tulust maha arvata laste eest tasutud koolituskulud.

 

OOTAME TEIE IMEARMSAID MUMMUSID MEIEGA KOOS LAULMA JA MÄNGIMA! 😊